Back

Lider_ka zespołu badawczego

Jako lider lub liderka naszego zespołu badawczego, będziesz przede wszystkim dbać o stały rozwój i wdrażanie nowoczesnych metod badawczych w Cogision, ze szczególnym uwzględnieniem badań dedykowanych do obszaru projektowania cyfrowego (UX/digital design), zarządzać zespołem oraz współtworzyć nasz własny system badawczy (research system). 

Who are we looking for?

Będziemy oczekiwać eksplorowania możliwości wykorzystania wiedzy opartej o analizę dużych zbiorów danych (data-science) oraz praktyk z zakresu AI/ML, takich jak Human-Centered Machine Learning, Inclusive Design/Inclusive AI lub UX Heuristics for AI-Driven Experiences, w kontekście nowo pojawiających się i nastawionych na przyszłość wyzwań projektowych. 

Naszym hasłem przewodnim przy tej rekrutacji są badania dla [przemyślanego, zrównoważonego, etycznego, efektywnego, inkluzywnego…] projektowania!

🟥 Niezbędne na tym stanowisku będą:

Research for Design Mindset: nie odwrotnie - liczy się dla nas zrozumienie roli badań w procesie projektowym - w oparciu o badania chcemy projektować najlepsze rozwiązania i dostarczać wartościowe produkty dla naszych klientów

Ciekawość: analizowanie wiedzy na temat badań, trendów i rynku 

Współpraca: na tym stanowisku będziesz w bliskiej relacji z projektantami, dlatego tak ważna jest dla nas umiejętność współpracy z nimi

Otwartość: masz w sobie zawsze odwagę, by powiedzieć “cześć” nie znając nikogo w przychodni

Kontaktowość: ludzie mówią, że można z Tobą “konie kraść” (nie namawiamy do przestępstwa!), nie boisz się ludzi na wysokich stanowiskach

Charyzma: kiedy przemawiasz, zauważasz, że niespodziewanie wszyscy milkną i wsłuchują się w Twoją opowieść

Nie ma rzeczy niemożliwych: innymi słowy znajdujesz rozwiązanie każdego problemu (no, prawie każdego ;) 

Zdolność syntezy: potrafisz jasno i konkretnie sformułować cele, wymagania, wnioski, myśli

Naprawdę dobry angielski: we don’t have time to polish your English

Głód wiedzy: wiecznie szukasz nowych rozwiązań, idei, koncepcji

Bycie geekiem: interesują Cię nowe technologie, startupy, rozwiązania cyfrowe, szukanie niekonwencjonalnych rozwiązań

Samodzielność: będziesz w naszym zespole jednym z niewielu liderów, to będzie wymagało umiejętności podejmowania decyzji

Doświadczenie: przynajmniej 2 lata w podobnej roli, w pracy w agencji, software house, startupie lub w korporacji (ale nie jest to wyryte w kamieniu, jeżeli inne elementy układanki będą pasować) 

Empatia: jest ważna, niezależnie od stanowiska

🟥 Mile widziane są:

  • umiejętność realizacji badań ilościowych (ankietowych, segmentacyjnych)
  • znajomość narzędzi z zakresu data-science opartych o np. Pythona czy R 
  • doświadczenie z realizacją projektów dotyczących interfejsów konwersacyjnych 
  • świadomość faktu, że design research to jednak więcej niż wyłącznie badania użyteczności/UX
  • umiejętność realizacji zdalnych badań użyteczności/UX, w tym znajomość narzędzi temu służących, np. Loop 11, Lookback i wiele innych
  • znajomość narzędzi do zarządzania procesem badawczym i rekrutacyjnym (Ethnio, Dovetail, EnjoyHQ, Airtable)    
  • umiejętność szybkiego rysowania/szkicowania – łatwiej będzie Ci wytłumaczyć rekomendacje (swoje i nie tylko)
  • znajomość konwencji/patternów projektowych, szczególnie RWD i mobilnych
  • doświadczenie w blogowaniu, przeprowadzaniu warsztatów szkoleniowych itp.

🟥 Oferujemy w zamian:

Projekty, które wysadzą Cię z butów: ciekawe, ambitne i różnorodne, dające poczucie realnego wpływu, w tym międzynarodowe

Możliwość ciągłego rozwoju: będziesz pracować z ludźmi, którzy realnie zmieniają również cyfrowy świat

Knowledge Sharing: urządzamy sobie raz w miesiącu transfer wiedzy - od rozmów o kawie, po etykę w projektowaniu usług

Ty tu rządzisz: w tej roli będziesz mógł ukształtować nową rzeczywistość badawczą

Fajnych i zmotywowanych ludzi: nie tylko atmosfera w zespole jest super, ale my jako ludzie, każdy z osobna, to niezwykła historia, 

Opiekę zdrowotną: nie kolejny pakiet medyczny, tylko dostęp do lekarzy większości specjalizacji z szybkim terminami oraz badań

Narzędzia: Macbooka, komfortowe biuro, jeśli tu przyjedziesz, Google Suite i inne cyfrowe usługi niezbędne do pracy (Miro, Figma itp.)

Wsparcie: ponieważ nasza praca polega na odczytywaniu potrzeb, to jesteśmy także wrażliwi na nie w obrębie naszego zespołu

Napoje bogów: pyszną kawę, yerbę, herbatę, wodę i mnóstwo knajpek w okolicy

Personal branding: inwestujemy także w Twoją rozpoznawalność i widoczność jako eksperta, dlatego interesuje nas długa współpraca, nie szukamy kogoś na chwilę!

Elastyczność, hybrydowość, zwinność, brak micro managementu: te słowa określają to jak funkcjonujemy. W zamian liczymy na pełnię zaangażowania.

Pracujemy dla największych: naszymi klientami są banki, ubezpieczyciele, fintechy, wydawcy magazynów, producenci dóbr luksusowych i wiele innych.

Konkurencyjne wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia i tego, co możesz wnieść do naszego zespołu i dalszego rozwoju firmy 

 

📨 Jeśli to oferta dla Ciebie, wyślij swoje CV na: contact@cogision.com 

Co będziesz robić

➡️ Dbać o stały rozwój i wdrażanie nowoczesnych metod badawczych

➡️ Zarządzać zespołem

➡️ Tworzyć nasz własny research system

➡️ Eksplorować i wdrażać do praktycznych zastosowań wiedzę opartą o analizę data science

➡️  Analizować i implementować możliwości praktyk z zakresu sztucznej inteligencji i machine learning (Human-Centered Machine Learning, Inclusive Design/Inclusive AI lub UX Heuristics for AI-Driven Experiences)

Dlaczego warto

Rozwój i nietuzinkowe projekty

Dajemy zielone światło by próbować sił w dziedzinach, które Cię interesują i w których chcesz się rozwijać. Każdy z naszych projektów jest nowym wyzwaniem stąd trudno o nudę w naszej codzienności.

Opieka zdrowotna oraz przyjazna przestrzeń biurowa

Zapewniamy opiekę zdrowotną, komfortową i przyjazną przestrzeń biurową blisko centrum miasta wraz z miejscem parkingowym.

Twórcze narzędzia pracy

Korzystamy na co dzień z takich narzędzi jak: Figma, Axure, Pakiet Adobe i Principle, narzędzia pakietu Google. W codziennej komunikacji używamy Slacka. Otrzymasz od nas firmowego Macbooka.

Nauka języka i szkolenia wewnętrzne

Oferujemy zajęcia z języka angielskiego, bogatą bibliotekę, szkolenia oraz pomoc wewnętrzną przy nauce nowych narzędzi projektowych i metod badawczych.

Współpraca i wsparcie w zespole

Praca zespołowa jest gwarancją sukcesu. Wzajemne wsparcie to podstawa. Jeśli czegoś nie wiesz - nie bój się pytać. Nowy projekt to nowe wyzwanie, którym wspólnie stawiamy czoła.

Więcej o nas

Czym się zajmujemy w Cogision?

Co robimy

Czym się kierujemy w naszej pracy?

Manifest

Aplikuj!

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, napisz do nas. Umówimy się na spotkanie i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wyślij nam swoje CV wraz z załącznikami w formacie PDF na adres:

contact@cogision.com

* Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji."