Kariera

Nie boisz się wyzwań? Stronisz od rutyny? 
Czujesz, że drzemie w Tobie odkrywca, strateg, badacz, menedżer czy projektant? Dobrze trafiłeś.

Sprawdź kogo szukamy

Praca w Cogision

Eksploracja

Każdy projekt to nowy temat. A jak pojawia się nowy temat, trzeba go dobrze poznać. Dlatego dużo czasu poświęcamy na to, by zrozumieć dla kogo projektujemy i jak możemy zaspokoić potrzeby odbiorców. Zbieramy jak najwięcej materiałów, które pomogą nam spojrzeć na projekt z różnych perspektyw. Wykorzystujemy do tego między innymi desk research czy warsztaty z klientami, użytkownikami i ekspertami.

Badania

Nie rozumiesz? Zapytaj. Nie wiesz, jakie rozwiązanie wybrać? Zapytaj. Dlatego dużo pytamy. Nieodłączną częścią naszej pracy są badania z użytkownikami. Wiedza, którą możemy od nich pozyskać jest nie do zastąpienia w tworzeniu rozwiązań dla naszych klientów. Korzystamy między innymi z wywiadów pogłębionych, badań jakościowych, badań na ścieżce klienta i badań użyteczności.

Projektowanie

W dziale projektowym przekładamy wyniki badań i warsztatów na gotowe produkty. Pracujemy nad strategią i celami biznesowymi, by przedstawić proponowane rozwiązanie. Często bierzemy udział w warsztatach z naszymi klientami i pomagamy je prowadzić. Na co dzień korzystamy z takich narzędzi jak: Figma, Axure, pakiet Adobe i Principle.

Zarządzanie

Bez dobrego zarządzania, nie ma dobrego projektu. Bo jak poprowadzić dobrze projekt, jeśli nie będzie pilnowana jakość, harmonogram, budżet i relacje z klientem? Nasi project managerowie wspierają cały zespół, by praca przebiegała jak najefektywniej. A nasi klienci mają jedną osobę do kontaktu, do której mogą się zgłosić ze wszystkimi sprawami.

Co zyskujesz

 • icon-2
  Rozwój i nietuzinkowe projekty

  Dajemy zielone światło by próbować sił w dziedzinach, które Cię interesują i w których chcesz się rozwijać. Każdy z naszych projektów jest nowym wyzwaniem stąd trudno o nudę w naszej codzienności.

 • icon-1
  Twórcze narzędzia pracy

  Korzystamy na co dzień z takich narzędzi jak: Figma, Axure, Pakiet Adobe i Principle, narzędzia pakietu Google. W codziennej komunikacji używamy Slacka. Otrzymasz od nas firmowego Macbooka.

 • icon-4
  Współpraca i wsparcie w zaangażowanym zespole

  Praca zespołowa jest gwarancją sukcesu. Wzajemne wsparcie to podstawa. Jeśli czegoś nie wiesz - nie bój się pytać. Nowy projekt to nowe wyzwanie, którym wspólnie stawiamy czoła.

 • icon-3
  Nauka języka i szkolenia wewnętrzne

  Oferujemy zajęcia z języka angielskiego, bogatą bibliotekę, szkolenia oraz pomoc wewnętrzną przy nauce nowych narzędzi projektowych i metod badawczych.

 • icon-5
  Opieka zdrowotna oraz przyjazna przestrzeń biurowa

  Zapewniamy opiekę zdrowotną, komfortową i przyjazną przestrzeń biurową blisko centrum miasta wraz z miejscem parkingowym.